Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehézségű a pszichológi...

Milyen nehézségű a pszichológia szak?

Figyelt kérdés
Egyébként fogorvosként végeztem egy éve, de rájöttem, hogy az orvoslásnak kevésbé a manuális oldala érdekel. Nyilván munka mellett, levelezőn végezném. Aki éppen végzi, vagy már elvégezte, hasonlóan munka mellett, mik a tapasztalatok?

2022. júl. 12. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
A fogorvoshoz képest nagyon könnyű. Egyébként közepes nehézségű szak, simán befér mellé +1 szak + gyakornoki munka is.
2022. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én alapszak mellett is dolgoztam és most a mester mellett is (nappalin mindkettő). Félévenként változó, hogy mennyit kell tanulni, de egy orvosihoz képest szerintem is jóval könnyebb. Az alapképzéses szigorlatokra viszont rengeteg az anyag, azokra azért kell készülni rendesen. Most a mesterképzést jóval könnyebbnek érzem, bár nem klinikai specializációs vagyok.
2022. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira magolós, mint valószínűleg egy orvosi vonal, de rengeteget kell olvasni.
2022. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!