Mi az a Neptun kód?

Figyelt kérdés
Öszöndíjra jelentkeztem, és ehhez szükség van a Neptun kódomra. Az, hogy 6 karakteres, betűkből és számokból álló kód, nem segít, ezt már mi is tudjuk. Sajnos nincs idősebb testvérem, aki segítsen, a szüleim pedig nem értenek hozzá. Pontosan mi az a Neptun kód, és hol kapom meg? Magába a Neptun rendszerébe már sikeresen jelentkeztem, kaptam hozzá felhasználónevet és ideiglenes jelszót (amit sikerült megváltoztatni), de ilyet mint komplett Neptun kód, még nem kaptam, és nem is hallottam róla. Nagyon szükségem lenne a segítségre! Előre is köszönöm!

2022. júl. 25. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
a felhasználónév/azonosító egyenlő a neptunkóddal
2022. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Melyik egyetem?
2022. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Bejelentkezel a neptunba és a jobb felső sarokban a kijelentkezés gomb mellett ott lesz a neved mellett pl. Kovács Mária - ACH45K
2022. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha frissen vettek fel, majd augusztusban fogsz kapni egy emailt a Neptun rendszerben történő bejelentkezési adataiddal, így a Neptun kódoddal is.
2022. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, így megvan! :DD
2022. júl. 25. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb az új neved, egyetemi életed alatt végig ezt írkalod a neved helyett.
2022. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!