Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakváltásnál új neptun kód?

Szakváltásnál új neptun kód?

Figyelt kérdés
Egy évet csináltam végig egy szakon és ugyanazon az egyetemen kezdek egy másik képzést most szeptemberben (ELTE). Felvin keresztül jelentkeztem újra, ilyenkor kapok új neptun kódot és iig azonosítót?

2022. júl. 7. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki igen, van, aki nem. Nekem 5 képzésen keresztül végig ugyanaz volt a kódom.
2022. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem kap új neptunkódot. Amíg a rendszer áll, akármit csinálsz, ugyan az marad.
2022. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, hogy új kódot adnak. Olyankor lehet ez, hogyha az egyetem vagy rendszert vált, vagy másik rendszert használ, mint a korábbi egyetemed.

Például amikor én kezdtem az ELTÉ-n, akkor még ETR-rendszer volt, később bejött a NEPTUN. Ha én menet közben kiiratkoztam volna a szakról, majd a NEPTUN bevezetése után jelentkeztem volna újra, akkor én is másik belépőt kaptam volna.

2022. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon köszi a válaszokat :)
2022. júl. 7. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami örök, a Neptun kód ilyen. (Btw, a tesóm is ETR-ben kezdte, mikor újrakezdte, már Neptun volt, de a kódja maradt ugyanaz. ELTE)
2022. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanaz maradt szakváltásnál, illetve akkor is mikor mesterre más egyetemre mentem. :) Hét éve ugyanaz a kódom.
2022. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!