Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a gépésztechnik...

Mi a különbség a gépésztechnikus és a gépgyártás-technológiai technikus szakma között? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni? Mennyi egy pályakezdő fizetése?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Haver csak az érettségit tette le, de gépgyártástechnológiai technikusnak tanult. Volt a cégnél ismerettsege, de ugye o mar ismerte a forgácsolasi alapokat.


A kezdő fizetése 2 műszakban nettó 200. Ez egyedi gyártás.


Ha már jobban beleszagolsz a szakmába, tudsz cnc programot írni meg tapasztaltabb leszel, akkor 300 is meglehet.


De mehetsz multikhoz sorozat gyartasba netto 250-ert is.


Ha erdelel menj, de csak egyedi gyártásba. De jobban megeri tovább tanulni.

2022. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne tanulj annak, nem lehet vele elhelyezkedni, főleg nem annak, ami a leírása a végzettségnek, mehetsz forgácsolni az emulzióködbe. be ne vegyétek a pályaválasztási expokon lévő dumát.
2022. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kb semmi értelme nincs ennek a szakmának,lehetsz vele betanított cnc gépkezelő 3műszakba

talán egyedibe programozó már ha felvesznek oda és megtanítanak dolgokra.Mindenképpen tanulj tovább.Én már megbántam hogy ezt a rakás szart tanultam.Hányinger ez a szakma

2023. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó írja. Ami a munkaköröd lenne alapból azt egy mérnök megcsinálja.
2023. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!