Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-FOK? Úgy hallottam sok...

SZTE-FOK? Úgy hallottam sok helyről, hogy messziről kerültem el, mert nagyon szivatósak a tanárok…érthető, hogy az utolsó helyen jelölném meg, de tegyük fel, hogy jövőre ide vesznek fel…(többi lent)

Figyelt kérdés
Akik SZTE-s volt….sikeresen át jelentkezték egy másik egyetemre…?
2022. júl. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Tanulni kell és akkor nincs probléma.
2022. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Azok jönnek ezzel a szivatós dumával, akik vagy hülyék vagy nem tanulnak.
2022. aug. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Igen is van probléma akkor is, ha tanulsz. Sőt akkor is, ha nagyon okos vagy. Azokat a hallgatótársaimat is, akik rettenetesen okosak, tényleg országos szinten nagyon jóképességűek és szorgalmasak, őket is szétszivatják!! Meg persze mindenkit szétszivatnak, örömmel, röhögve! Kárörvendő hahotázással!!! Nem is leplezi egyik oktató se, hogy mi megy. A hallgatók előtt teszik tényleg nevetve.

És rengeteg probléma van minden szinten.

Pécsre vagy Debrecenbe menj, sokan átmentek már, szerencsére mostmár én is. Előbb kellett volna. Pécsen meg Debrecenben szeretik a hallgatók az egyetemet, Szegeden még a szakmától is elveszik a kedved.

A legjóképességűbb emberek is csúsznak, pofára megy minden, emberség 0. Az oktatók fele max 30 éves és az őket ért sérelmeket - amiket a többi oktató okozott nekik hallgató korukban - ugyanúgy vezetik le, mint az összes többi megcsömörlött, zsémbes, rosszindulatú, önző, beképzelt, kárörvendő oktató.

2022. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!