Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dentálhigiénikus (SZTE)...

Dentálhigiénikus (SZTE) képzésről át lehet jelentkezni fogorvosira? Lehet hulyen hangzik csak azert kerdezem mert tudtommal a SZTE-ETSZK es a SZTE-FOK egyutt mukodteti a kepzest.

Figyelt kérdés
Bocsi ha offos:/

2020. dec. 6. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem újra kell felvételizni. Azért egy dentalhigienikus nem egyenértékű a fogorvossal. Még ha egy kar működteti.

Ha ilyen könnyen lehetne egyik karról a másikra menni, akkor mindenki az alacsonyabbra jelentkezne és átkéri magát a másikra.

2020. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem tudsz átjelentkezni! 2 emelt kell, biológia és kémia / fizika.

Illetve a fogorvosi osztatlan , a másik alapképzés. Nem is ugyanazok a felvételi követelmények.

Annyi ha újrajelentkezel akkor lehet eltudsz fogadtatni pár tárgyat, de ez se biztos.


Ha jól tudom csak orvosiról tudsz átjelentkezni meg talán gyógyszerészetiről.

2020. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaa ertem koszi. Megvan az emelt bioszom fizika vag kemia kene de nem tudom hogy azt olyan szintre megtudnam e irni. Koszi az infot!
2020. dec. 6. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább válts egyetemet :D Ez a szegedi csak rosszabb lesz ha átmész, hidd el:/
2022. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!