Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KÖRNYEZETMÉRNÖKI ALAPSZAK-önkö...

KÖRNYEZETMÉRNÖKI ALAPSZAK-önköltséges formában ilyen esetben elég az ha meg van az érettségim vagy fontos hogy meg legyen a pontszám (az az egy nagyon gyenge érettségivel önköltségesen el lehet-e kezdenem)?

Figyelt kérdés

sajnos nehéz családi körülmények miatt az érettségim nagyon nem úgy sikerült ahogy kellene,szüleim meghaltak magamra maradtam mostanra feljöttem egy olyan szintre hogy többet akarjak,azt hiszem megérettem rá így 28 évesen.Viszont nem tudom hol/hogy kellene elkezdenem.

Dolgozom szóval nem tudom munka mellett egyáltalán megoldható-e,viszont próbálok tájékozódni.


2022. júl. 30. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A vàlaszt sajnos nem tudom, de annyit szeretnék ìrni ettől függetlenül: hogy becsülendő a fejlődni akaràsod ès sok sikert bármi is lesz!
2022. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2022. júl. 31. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig kötelező volt egy emelt szintű érettségi, akkor is, ha anélkül is elég pontod lett volna. Most változtatnak a szabályokon, de szerintem az emelt ezután is kelleni fog. Ahogy látom az önköltséges környezetmérnök szakra sok helyen 280 a ponthatár, azt annyira nem nehéz elérni. A 45% feletti emelt érettségi alapból +50 pontot ér.
2022. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként anno középiskolában hátránynak éreztek sokan, hogy jajj emelt matek erettségi stb. Akik ezek közül mérnök szakra mentek és tanultak egyetemi matekot azok olyan baromi nagy előnnyel kezdtek az emelt matek miatt, hogy az szinte leìrhatatlan.
2022. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Utána néztem pár dolognak arra jutottam hogy az újra érettségizéssel kell kezdenem. Matekból nem voltam jó talán ezt hagyom utoljára,elvileg lehet külön külön érettségiznem 1-1 tantárgyból.
2022. aug. 2. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de arra készülj fel, hogy fizetős lesz tárgyanként. Sok sikert hozzá! :)
2022. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!