Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány százalékos lett az emelt...

Hány százalékos lett az emelt matek érettségitek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ki, hány százalékos emelt matek érettségit írt, és mennyit készültetek rá? Illetve ezzel az emelttel hova jelentkeztetek/vettek fel?

2022. aug. 1. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

83%

1-2 hetente kaptuk házinak, higy következő hétre csináljunk meg egy korábbi évi feladatsort, órákon átbeszéltük, megoldottuk a problémásabbakat, ennél többet nem készültem. Egyébként a covid-online időszakban érettségiztem, így szóbeli nem volt

Elte IK-ra vettek fel

2022. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Eléggé elrontottam. 80% lett

2020-as évfolyam, nem volt szóbeli.


Sokat gyakoroltam (majdnem minden korábbi feladatsor megvolt 85-90%-ra fele idő alatt, jártam versenyekre, jó tanárom volt, elit gimibe jártam stb)


Matek szakos lettem és még mindig semmi gondom nincs egyetemen, pedig hamarosan végzek.

2022. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baluba ***** válasza:
84%
2014-es emelt érettségi 100%. ELTE matekra jelentkeztem és vettek föl, azóta már a mestert is elvégeztem belőle. Nem készültem külön az érettségire, a 6 év emelt matek és versenyekre készülés elég volt.
2022. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
50% lett, elég rossz iskolába jártam, és csak a vége felé kezdtem el külön készülni a heti két közép matekon kívül. ELTE matekra járok, nemsokára elvégzem különösebb probléma és csúszás nélkül.
2022. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

94% lett a szóbelivel.

Sokat készültem rá, de azért nem éjjel nappal megállás nélkül. 2000-tol az osszes emelt erettsegiket csináltam meg, de egyik se ment 90 fölé soha, legjobb 88 lett, szóval tokre meglepődtem


Corvinus pénzügyre megyek

2022. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!