Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor és hol értesítenek...

Mikor és hol értesítenek róla, ha átsorolnak államiról önköltségesre? (FOSZK)

Figyelt kérdés
Jelenleg FOSZK-on tanulok és nagyon úgy néz ki, hogy átsorolnak fizetősre. Ha így lesz, erről mikor és hol fognak értesíteni? Egyátalán foszk-on van átsorolás? Csak azért kérdezem mert pl felvételinél mind az államilag támogatottra, mind az önköltségesre ugyanannyi volt a ponthatár. Foszk-on esetleg más feltételek vannak az átsorolás kapcsán? Az egyetemem szabályzatában nem találok semmi erre vonatkozót.

#egyetem #FOSZK #állami ösztöndíjas #önköltségesz képzés
2022. aug. 8. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a nyáron átsorolnak, határozatot adnak ki. Melyik egyetem ez?
2022. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pannon Egyetem. De eddig nem jött semmi.
2022. aug. 8. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A két utolsó aktív félév átlagában nem szerzett 18, összesen 36 kreditet és nem hozta az előírt tan. átlagot---átsorolják.Évente egyszer.Ezt világosan leírja szabályzatotok.
2022. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is tisztában vagyok. A kérdésem az volt hogy hol és mikor értesítenek.
2022. aug. 8. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A neptunba jön a határozat, a tan. osztálytól érdemes lenne érdeklődni.
2022. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!