Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri mostanság jogra menni?

Megéri mostanság jogra menni?

Figyelt kérdés
Az életben is jól jön hogy ha az ember tisztában van velük stb de annyi éven keresztül jogot tanulni megéri? El lehet vele normálisan helyezkedni és meg fogok tudni élni belőle? Tisztában vagyok vele hogy ez tőlem is függ de ezt így általánosságban kérdem

2022. aug. 11. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha te vagy az osztályban az egyik legjobb tanuló, kitűnő vagy, versenyzel, és ambíciózus, akkor persze. Nagyon jó szak, de nagyon nagy szorgalmat igényel és nagyon versengős.
2022. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Megéri, a kapcsolatok nyilván segítenek, de anélkül is bőven lehet boldogulni szorgalom és kitartás árán. Viszont az ne motiváljon, hogy "az életben is jól jön"... Nem végzel el egy faipari mérnöki képzést azért, mert 5 évente össze kell raknod egy lapra szerelt bútort. Valamelyest praktikusabb a hétköznapi életben sok szaknál, de körülbelül fél napnyi utánajárással hajszálra tudni fogod azokat a dolgokat, amikre magánemberként szükséged lehet, ezért ne végezz el egy jogi egyetemet.
2022. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hűha kedves kettes te aztán rendesen ki forgattál
2022. aug. 11. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem éri meg, hacsak nincsenek nagyon jó kapcsolataid. Túlképzés van belőlük, és csak a legjobbaknak sikerül jó állást találni, vagy még nekik se. A
2022. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem megéri, mert engem legjobban ez érdekel. Az, hogy neked megéri-e azt én nem tudhatom.
2022. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Oda írtam hogy általánosságban kérdem 😃👍 De semmi gond
2022. aug. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!