Melyik szakmát tanuljam?

Figyelt kérdés

Elektronikai technikus vagyok.

5 éve dolgozok multinál karbantartóként.

Értem a szakmám, jól is keresek vele viszont nem szeretem.


Előttem van 2 lehetőség.


Elkezdek egy villanyszerelő okj-t hogy elmehessek az eonhoz hálózatszerelőnek. Ez a munkakör még tetszene is, de kell hozzá olyan papír

Csak az eon miatt kezdeném el ezt a tanfolyamot.

És ugyan akkor csak ezért lehet hogy nem igazán mert ki tudja hogy az eon tetszene e.



A másik helybeli lehetőség a festő mázoló szakma.


Ez tetszene, de ezt mindenképp másod állásnak szánnám.

Egyre több pénzt kérnek el a festők úgy tapasztalom.



Szerintetek a festő szakmával rosszul járok? Vagy kockáztassak és menjek villanyszerelő képzésre?



2022. aug. 15. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Festőnek nem mennék, jól keres de egész nap festékszagban van, nyeli a port.


Villanyszerelőnek menj, még jobban keres. Maszekolni is tudsz.

2022. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Inkább a villanyszerelőt válaszd.
2022. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a mostani munkádat, akkor EON-nál sem fogod szeretni a hálózatszerelést szerintem.

Egész nap menned kell ide-oda, oszlopra fel-le, kb életveszélyes is ha nem figyelsz folyamatosan, vagy valami váratlan műszaki hiba történik. Kicsit sem az a kényelmes irodában ülős munka. Szerintem karbantartónak lenni, főleg ügyeletesnek és nem TMK, kb f@szverés egy hálózatszerelőhöz képest.

2022. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!