Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 35 évesen érettségibe belekezd...

ÉVA TÜNDE kérdése:

35 évesen érettségibe belekezdeni? (esti, nappali, levelzői, akár online?)

Figyelt kérdés

Kamasz Lányom van. Önálló, jó fej,nem zavarna. Sok időm lett. Terveim vannak. Pl. Orvosirnoki vagy dietetikus.

(Első volt a gyermek, fiatalon szültem.)



2022. aug. 29. 01:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Mindenképp. :) Esti gimiről tudok, a többit nem ismerem. Hajrá!
2022. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán!
2022. aug. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Hány éved van meg? Egyáltalán a 8 általános megvan? Mert ha nincs, akkor előbb azt kell megszerezned.


Nappalira nem mehetsz 35 évesen. Marad az esti vagy a levelező. Ha van rá lehetőséged, mindenképp tedd le.

2022. aug. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhet még! :)


Igen. Megvan a 8 általános. (????) a gimiben a 4-et nem fejeztem be más szakmák elvégzése miatt.


Igen. A nappali kérdés hülye kérdés volt, de inkább a nap szak miatt kérdezem hogy nem feltétlenül minden tantárgy csak ami érettségihez kell és ebben a formában van-e képzés?

2022. aug. 29. 03:42
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában ezeket mind meg tudják mondani. Ezek változnak. Én is estin tettem le és az iskolában kaptam meg minden információt és segítséget.
2022. aug. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Sosem késő. Az a pár év így is, úgy is elmúlik. Vágj bele! Jó példa lesz a gyerekeid előtt is!
2022. aug. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves motiváló szavakat mondatokat és a sértegetésektől mentes válaszokat. :)
2022. aug. 29. 05:12
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon szuper ötlet és mindenképp vágj bele! Nagyon gyorsan elmegy az idő, nagyon fogsz örülni a végén, hogy megvan! Büszke lehetsz magadra, hogy megcsinálod, és a jövőtöket is megváltoztatja, hiszen, szinte(ke)t lépsz majd, 5 év viszonylatában pedig diplomás szakember is lehetsz! Nagyon szép tervek!
2022. aug. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nappalira már nem jelentkezhetsz, mert 25 év a korhatár, levelező gimnázium pedig ha jól tudom, nincsen. Esti gimnáziumba kellene beiratkoznod. Mivel 11 osztályt elvégeztél, valószínűleg engedik, hogy egyetlen év alatt megcsináld. De gyorsan intézkedj, mert itt a tanév kezdete.
2022. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
91%
Nyugodtan vágj bele. Sosem késő.
2022. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!