Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz mellé milyen tantárgy...

Földrajz mellé milyen tantárgyakat érdemes tudni ha azzal akarok továbbtanulni? És egyáltalán érdemes-e föcivel továbbmenni? (el tudok e helyezkedni, jól fizet -e)

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha geoinfo szakirányra akarsz menni, jó ha jó vagy matekból és infoból.Az első félévben voltak alapozó tárgyaink,ahol előkerült a kémia, matek, fizika, de nem vészes.Szerintem geoinfóval lehet a legtöbbet keresni.Településfejlesztők önkormányzatokhoz, pályázatíró cégekhez tudnak menni, környezetkutatók nemzeti parkokhoz, vízügyhöz,idegenforgalmisok önkormányzatokhoz,magáncégekhez.Fontos, hogy valóban érdekeljen és legyen kitartásod, mert eléggé szórnak.
2010. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi csak az a bajom h infóból elég hülye vagyok...
2010. szept. 25. 12:00
 3/3 G77 válasza:
Nem. Tanulj valami mást. Ez most nem demotiváció. A legtöbb földrajz szakos vagy geográfus közcélú, vagy külföldön dolgozik. Persze hobbiból tanulhatsz földrajzot, de nem árt mást is.
2013. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!