Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jegyzeteléshez legjobb olcsó...

Jegyzeteléshez legjobb olcsó digitális eszköz?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretnék venni rokonnak digitális jegyzetelő eszközt egyetemre.

Csak jegyzetelésre használná.

Amik a kritériumok:

- lehessen megnyitni pdf fájlokat rajta

- lementhető legyen róla a készített jegyzetek


Természetesen tudom, hogy mindezek megvalósíthatóak tableten, de mint mondtam, semmire nem használná, csak jegyzetelésre, így nem költenék 40-50 ezret egy tabletre, így keresek olcsóbb alternatívát.


Nem tudom van-e egyátalán ilyen eszköz (azért is kérek itt segítséget), így kérem a fikázós kommentek mellőzését.



2022. szept. 6. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo Tab M7 TB-7306F 32GB ZA8C0050BG
2022. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Ha már nem tudod megköszönni.

Szívesen.

2022. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elnézést, hogy nem reagáltam egyből, hálás vagyok tényleg.
2022. szept. 6. 09:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos ez egyrészt 40 ezer, így nem vagyok előrébb igazán, plusz ez csak 7 inch, majdnem akkora, mint egy telefon, szóval visszavonom, ez nem egy jó ajánlás számomra :)
2022. szept. 6. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Az baj, hogy nem írtad a méretét sem.

Nagyobb méretben nem fogsz találni, számodra megfizethetőt.


[link]

2022. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát tabletet kell keressek erre a célra? Nem létezik olyan digitális eszköz, amely csak jegyzetelésre van?
2022. szept. 6. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!