Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttként van értelme...

Felnőttként van értelme tanítóképzőbe jelentkezni?

Figyelt kérdés
Már 27 éves vagyok, a tanítók általában érettségi után választják ezt a pályát. Én Szociális munkás diplomával végeztem és ebben is dolgozom, de úgy érzem szívesen tanítanék alsó tagozatos osztályokban. Öregnek érzem magam a pályára és szerintem legalább 4-t év mire végeznék addigra pedig már bőven 30 felett leszek

2022. szept. 6. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 46 évesen kezdtem el járni egyetemre és 49 évesen fogok végezni. 20 év előnyöd van hozzám képest.
2022. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sima ügy, 30 pedig az új 20 :D
2022. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen kezdtem. Jövőre végzek. Imádom.


Levelezőn a társaság kétharmada 30 feletti.

2022. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Levelezőn nagyon sok 30 év feletti van, sőt nálunk 50 éves is van


(Egy tanító szakos levelezős )

2022. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egy ismerősöm 40 évesen kezdte a tanítóképzőt. Azóta elvégezte és tanít. Mindent bele! 🥰

Amúgy én is szereztem munka mellett második és harmadik diplomát. 🙏

2022. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vágj bele bátran! 3-4-5 év gyorsan eltelik, de ha most elkezded, akkorra már lesz egy diploma a kezedben és a maradék 60 életévedet olyan munkával töltheted, amit szeretsz. Sőt, 27 évesen akár kettő szakot is egyszerre munka mellett. Kivitelezhető. De az eredmény kárpótol majd néhány év múlva. Egyáltalán nem késő 27 évesen, de akár 37 évesen se. 35 fölött kezdtem egyetemet, sikeresen lediplomáztam, mellette dolgoztam. Most megyek mesterképzésre. Hajrá! Kiváncsi vagyok jelentkeztél/jelentkezel-e. Megírod?
2023. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Már végeztem is. 49 éves vagyok, és nem is lehetnék boldogabb annál, mint hogy megcsináltam ezt a remek egyetemet. 🤗


Veled mi lett, Kérdező?

2023. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!