Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van olyan agrár szakma ami...

Ha van olyan agrár szakma ami megéri a tanulást és a munkát, akkor ahhoz mit kéne tanulnom?

Figyelt kérdés
Már mindenki körülöttem arról beszél, hogy tudnom kéne már milyen munkát szeretnék vállalni. Elegem lett ebből úgyhogy megint elkezdtem kutakodni, hogy milyen munkák vannak, és végre eljutottam legalább odáig, hogy már tudom hogy valamelyik agrár szakot szeretném tanulni, csak nem tudom melyiket. Párnak utána néztem ami úgy megtetszett, de sokan azt mondják, hogy ez csak úgy éri meg, ha már van örökölt földed/nem lehet a fizetéséből megélni. Szóval az érdekel, hogy van-e olyan agrár szakma, ami nem igényel túl nagy fizikai munkát (nekem pl.: a szőlész-borász nagyon tetszett, de azt mondták, hogy örökölt föld nélkül az nem fog menni)
2022. szept. 9. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szőlész-borász alkalmazott is lehet bármelyik borgazdaságban. Nem feltétlenül a tulajdonos dolgozik csak.
2022. szept. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Allatorvos (csak mert technikailag az is agrar)
2022. szept. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!