Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megsem erdekel a szak ahova...

Megsem erdekel a szak ahova jarok egyetemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

BGE kereskedelem marketing szakra jarok, most kezdtem el a 3. felevemet.

Gimi utan szuleim nagyon eroltettek az egyetemre viszont nem tudtam meg mi erdekel de muszaj volt valasztanom valamit, ez volt az ugymond legszimpatikusabb. Mostmar rajottem hogy nagyon nem erdekel az egesz, nem is ertek hozza es nem szeretnem ezt csinalni de mivel koltsegesen vagyok ezert a szuleimnek se merem elmondani, mert igy az ablakon kidobott penz. Sok minden erdekel, most jottem ra igazan hogy mit csinalnek szivesebben. Hagyjam abba ezt a szakot, vagy erdemesebb ezt elvegeznem es esetleg mellette elkezdenem a masikat levelezon persze allamin? Amihez 1 ev kellene, mert nincs hozza eleg pontom jelenleg



2022. szept. 12. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem próbáld meg ezt legyűrni valahogy.
2022. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha már a harmadik félévben vagy, a helyedben megcsinálnám! Fogd fel úgy, hogy muszáj!
2022. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Lehet nem leszek népszerű , de ha most kezdted a harmadikat akkor 5 félév van még hátra és csak 2 van meg, akkor sztem elvesztegetett idő inkább az a maradék 5 félév lenne , főleg ha màr most tudod, hogy mivel foglalkoznál inkább . Ha nem lenne más elképzelésed, akkor felesleges lenni valtani, de így meg felesleges ott maradni , hogy közel 3 év mulva kelljen azt a masik dolgot elkezdened.
2022. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szakváltással megpróbálkozhatsz, persze ha van ott olyan szak ami jobban érdekelne (nem tudom a BGE-n ez hogyan is működik).


Ha eddig 2 félévet csináltál, akkor még csak alapozó tantárgyaid voltak eddig, ha még nem tetted, ajánlom, hogy nézd meg milyen tárgyaid lesznek a későbbiekben, hátha ott megtetszik valami, ami ad egy kis motivációt.


Illetve váltani mindig lehet, lehet később fogsz akkor végezni, de csináld azt amit szeretnél, ne azt amit mások szeretnének, mert lehet hogy később kibékülnél a jelenlegi szakoddal is, de lehet, hogy abszolút nem.

2022. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!