Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki egyedül...

Van itt olyan aki egyedül készült fel emelt érettségire az egyetemhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e esetleg olyan itt az oldalon, aki külső segítség nélkül önállóan készült fel az emelt érettségire, bármilyen tantárgyból?

Sajnos most én is ilyen helyzetben vagyok. Jó lenne ha valakivel beszélgethetnék aki hasonló cipőben járt, hogy egyedül csinálta végig sikeresen, azt követően pedig bekerült egyetemre.



2022. szept. 14. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emelt biosz, kémia 0ról 1 év alatt, 80 százalékos lett.
2022. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül készülök. Egy tantárgyból most ősszel megyek, a másikból majd tavasszal.
2022. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen tárgyakról van szó?
2022. szept. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én, műszaki tárgyból. De az emelt érettségi lófax az egyetemhez képest. Így utólag ha visszamennék az időben, egyetem helyett (mérnöki) inkább tanulnék 2-3 szakmát.
2022. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Küldöldiként emeltezetem Magyarországon földrajzból. A tananyag teljesen más, meg persze Magyarországról nem sokat tudtam. 5-ös lett végül és fel is vettek az egyetemre.

Megvettem a magyarországi tankönyveket és abból tanultam.

2022. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emelet francia érettségi 76% (munka mellett) annyi, hogy kb kéthetente egyszer egy órára kértem magántanár segítségét, hogy a nyelvtanban segítsen.
2022. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!