Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan legyek jobb a tanulásba...

Hogyan legyek jobb a tanulásban, hogyan szánjam rá magam, bármivel motiválom magam nem tart sokáig és kiégek? És bárhogy tanulok semmiből nem tudok 5-öst szerezni, pedig nem vagyok hülye gyerek (én mondjuk így gondolom).

Figyelt kérdés
Gyakorlás közben minden feladatom hibátlan és nem is csinálok könnyűeket, órákon majdnem mindere tudom a választ és megtudok oldani, de dolgozatnál hatalmas hibákat vétek. Segítsetek mit tegyek?!

2022. szept. 23. 14:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es én egy szóval nem mondtam hogy tökéletes lennék és nem is gondolom azt, általánosságban írtam le a tapasztalataimat erről. Szerinted amikor valaki azt mondja hogy látta a filmet akkor arra gondol hogy pislogás nélkül végignézett minden egyes képkockát?
2022. szept. 25. 14:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Uu mintha én írtam volna ... Én is ilyen vagyok. Otthon a matek gyakorlásom hibátlan és értem is. De a matek tz egyfolytában 3sak lettek nekem. Nem tudok jobbat írni és nem tudom miért
2022. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudok jobbat írni és nem tudom miért"

Vidd haza a dolgozatot és nézd át alaposan, ne csak annyira, amennyire ott, a suliban sikerül, amikor kiosztják. Ha nem tudod, hogy milyen típusú hibáid vannak, persze, hogy nem tudod, mit tegyél.

2022. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom javasolni, hogy vidd haza, vagy inkább fotózd le a dolgozatlapot és otthon nézd át. Valószínűleg az lehet a háttérben, hogy félsz, kapkodsz dolgozatírás közben és emiatt hibázol.

Gyakorolni gondolom nem stopper mellett szoktál, a dolgozatnál viszont időre kell a feladatokat megoldani. Ez máris egy olyan tényező, ami nincs jelen gyakorlásnál.

2022. szept. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!