Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szóval. Az oktató minden órán...

Szóval. Az oktató minden órán elmondja hogy egy életveszély ahogy vezetek de ez azért van mert a társasága zavar nagyon . Ha figyelek akkor nem követek el hibákat. Mivel nem valószínű hogy a kedvence vagyok olyan lehet hogy a vizsga biztosnak?

Figyelt kérdés
Megmondja hogy ne engedjen át ha jól megy akkor se?
2022. szept. 25. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfordulhat.


Ha ilyen aggályaid vannak, akkor válts oktatót, vagy ha ez nem megy, akkor iskolát.

2022. szept. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem valtsz oktatót?
2022. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy oktató már rengeteg embert látott/tanított vezetni. Ha ő ezt mondja, akkor igen komoly gondok lehetnek. És erre az a reakciód, hogy benne keresed a hibát?


Ha értelmesen tudnál vezetni, akkor tök mindegy lenne, hogy zavar-e a melletted ülő társasága vagy nem. Ez csak egy kifogás.


Ha jogsit kapsz, és ül melletted valaki, aki éppen "zavarja az aurádat" vagy csak szimplán rossz napod van aznap, akkor meg majd belehajtasz más járművekbe és járókelőkbe? A rendőrt nem fogja érdekelni az ilyen kifogás.


Lehet, hogy viszont valóban egy seggfej az oktató.

2022. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez a fasszopo annyira elvette a kedvem az egésztől ha meglesz a jogsim nem túl sok mindenre fogom használni
2022. szept. 25. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:

#4, nekem is egy köcsög volt az oktatóm. Csak egy pár példa;


-Amikor kérdeztem tőle valamit, az volt a válasza, hogy „Szerinted?”.

-Fékezésnél azt mondta, hogy mindig nyomjam ki a kuplungot. Amikor mindig így csináltam, egy idő után megkérdezte, hogy miért nyomom ki, amire azt mondtam, hogy ő mondta, erre az volt a reakciója, hogy ne hazudozzak.

-30-as táblánál 25-tel mentem, erre kiakadt, hogy miért nem 32-vel megyek, mert annyival lehet menni.

-És volt egy olyan húzása is, hogy a tábla tiltása ellenére be akart küldeni egy utcába, mondván hogy ott régen építkezés volt, csak kint maradt a tábla.


Én aztán oktatót váltottam (mivel egyszemélyes iskola volt, ezért iskolát is kellett). A következő oktató sem volt az igazi, de fényévekkel jobb volt ennél a seggfejnél. Aztán meglett a jogsi, és onnantól kezdtem el szeretni a vezetést, hogy egyedül csináltam és senki nem ugatott bele a legkisebb hibákba. Azóta sem volt egy balesetem sem.

2022. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben oktatót váltanèk
2022. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezen a környéken a többi oktató is szar nem csak
2022. szept. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!