Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életveszélyes sérülés, kártérí...

Életveszélyes sérülés, kártérítés?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem...

Páromat februárban leütötték egy discoban,(nem nem azért mert kötekedett, hanem mert valaki előtt beült a taxiba) életveszélyes állapotba került, koponya törés, bevérzés,ödéma,sérült az idegrendszere, pszichiátriai problémákat hozott elő. Lényeg a lényeg várjuk a tárgyalást ,utána indithatunk kártérítést, de addig is mit tudok csinálni? Hol tudok anyagi segítséget kérni? Már több száz ezerrel tartozunk az albérletre,ahonnan kifognak rakni,és van egy 8éves lányunk, nem szeretnék utcán lenni vele. Számíthatunk kártérítésre de az hosszu honapok, betegállományt kap,de persze ő volt a kereső aki nem annyit kereset,mint amire be volt jelentve. Hogyan tovább??

Egy véksőkig elkeseredett 29 éves anyuka.



2022. szept. 5. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg keress te munkát.
2022. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit keresel te? És ő mennyit kap? Talán a kigazdálkodásban tudok segíteni.
2022. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a támadótól számíthattok kártérítesre?-mert akkor azt majd inkább években számold.


Addig nem marad más, mint te dolgozol, sajnos akár másodállásban is.

Kerestek kisebb albérletet esetleg,végső esetben szülőkhöz költözés vagy megpályáztok önkormányzati lakást ha van a városotokban.


Orvosok mit mondanak, várható a párod teljes felépülése?

2022. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom már amikor egyedül lehet őt hagyni. Minimálbért kapok. Már nem tudom ezt a sok adóssagot kigazdálkodni. Ő pedig a minimálbér táppénzét.
2022. szept. 5. 21:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Már probáltam önkormányzati lakást de sajnos nincs. Teljesen magunk vagyunk,neki van apukája aki otthonba lakik. Keresem folyamatosan a megoldást. Teljes felépülés nem igen várható,de reménykedek a legjobbakban. Igen a támadótól szeretnénk kártérítést.
2022. szept. 5. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sok kártérítésre ne számíts. A kiesett bér és a táppénz különbözete kb, amit megítélhetnek vagy azok a számlákkal igazolt extra költségek, amik kifejezetten a balesettel összefüggésben keletkeztek. A lakbér és a rezsi nem ilyen, az anélkül is lenne. Amúgy ez nem ebbe a kategóriába való kérdés. Az Utcajogász Egyesületnél érdemes érdeklődni, hogy tudnak-e segíteni, de alapvetően neked kell kitalálnod, hogy miből csinálsz pénzt: eladhatod az ékszereid, a gyerek kinőtt ruháit, mindent, amire nincs egetverően nagy szükség. Anyaotthon nem tudom, hogy az esetedben szóba jöhet-e, érdemes érdeklődni.
2022. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Áldozatsegítőt keresd!
2022. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt van:


[link]

2022. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Már bocs, de miért is járna támogatás ha ti eddig nem adtatok bele szinte semmit a közösbe?
2022. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy ha meg is ítélnek valamit, akkor is kérdés, hogy tőle azt meg fogod-e tudni kapni. Borzasztó egy ilyen dolog és megértem a nézetedet, de sajnos ne reménykedj abban, hogy ebből pénzed lesz.
2022. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!