Fakultáció leadása?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ha nem engedik leadni az általam választott emelt tantárgyat? Nem fér bele az időmbe a heti plus 2 óra mivel külön matek tanárhoz járok. Az emelt tantárgyból jó vagyok csak ötöseim vannak míg matekból bukásra állok...

Szülői kérelemre se akarják engedni.



2014. nov. 21. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
mert az iskola pedagógiai programja határozza neg, hány faktot, hány órában kell felvenned. Nem kívánságműsor.
2014. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt kötelező felvenni csak akartam
2014. nov. 21. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj addig a tanárral, oldjátok meg kéz alatt, és utána félévkor majd leadod.
2014. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Mit mondanak, miért nem adhatod le? Nem tudom elképzelni, hogy nem adnak semmi indoklást.


Nálunk a fakt leadása 2 esetben nem volt lehetséges annak idején:


-A fakt leadása miatt nem lenne meg a kellő létszám, ezáltal a fakt megszűnne.

-Egy ideig működött ez a félévkor is leadhatom dolog, de rájöttek a tanárok, hogy annak semmi értelme nincs, hogy év közben jönnek mennek az emberek, mert így nem lehet normális ütemben haladni. Így csak év végén lehetett leadni, illetve év elején az első héten, ha nagyon nem tudtad eldönteni, hogy hogyan tovább, vagy ha nyáron még esetleg meggondoltad volna magad, és mondjuk matematika szak helyett elhatároztad, hogy szabad bölcsészetre mész.

2014. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy azt a bolond nőt idézzem: az iskolai kötelezettségei fontosabbak mégha a külön órák a tanulását szolgálják is.

Oké szóval bukjak meg matekból de legalább unatkozhatok emelt angolon, mert nem tanulok semmi újat és a tanár is szerencsétlen.

2014. nov. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!