Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemhez felvételhez miért...

Egyetemhez felvételhez miért középfokú angol nyelvvizsga? Nem igazán értem ezt! Valaki tud magyarázatot?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja letenni a középfokú nyelvvizsgát az nem mehet egyetemre?
2022. szept. 26. 12:38
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy tudom nem kell. (A mostani szabályok szerint.)
2022. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nincs, nem tudom, hogy honnan veszed.
2022. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most átalakulóban van a rendszer. Az egyetemek kezébe adták a felvételi követelményeket.
2022. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem szükséges az egyetemi felvételihez a középfokú nyelvvizsga jelen rendszerben, de a diplomádhoz mindenképpen kell majd a későbbiekben.
2022. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Be akartak vezetni hogy kelljen, mert sokaknak all/allt bent a diplomaja azert mert nincs nyelvvizsgaja, es foloslegesen foglaltak bent az egyetemen a helyet. Ezt 2020as felvetelitol kezdve akartak bevezetni de vegul nem lett belole semmi. Jelen allas szerint 2025 tol vagy mikortol az egyetemek maguk donthetnek majd arrol h meg kovetelik e a nyelvvizsgat vagy sem, tovabba azokat aki nem rendelkeznek nyelvvizsgaval ha az egyetem ugy dont plusz nyelvi orak felvetelere/ teljesitesere kotelezheti(legalabb is nalunk ez eddig is igy volt hiaba volt kotelezo a kepzes vegere a nyelvvizsga is)
2022. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2022. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!