Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterképzés már önköltségesen...

Mesterképzés már önköltségesen indul csak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Utolsó évemben vagyok Bsc-n, gondoltam szívesen mennék tovább mesterképzésre. Azonban amikor a felvit böngésztem arra lettem figyelmes, hogy mindegy Nappali vagy Levelezőről beszélünk és mindegy melyik egyetemről, mindenhol önköltséges formát hoz ki?!😂 Szóval a kérdés, hogy már mesterképzés nem indul államilag finanszírozott formában?

Köszi, ha tudsz valamit🙏🏻 eddig bárkit kérdeztem senki nem tudta.



2022. okt. 5. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, indul. Lehet, hogy keresztfélévben nem, és most azt látod. Vagy lehet azon a szakon nincs. De alapvetően van.
2022. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok indul államin, nézd meg az előző évek felvételi statisztikáit, milyen sokan kezdtek államin adott évben. Lehet, hogy spéci szakot nézel (pl nemzetközi adózás) vagy a keresztféléves jelentkezések zavarnak be.
2022. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így már értem, a keresztféléveknél néztem be a dolgot😅 Köszönöm szépen😊
2022. okt. 5. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!