Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudok készülni ebben az...

Fel tudok készülni ebben az évben emelt biológiára, kémiára és matekra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:))

Most 19 éves vagyok, túl az érettségin.

Szeretnék a következő tanévben külföldre jelentkezni pszichológia szakra.

Emelt biológiából és emelt matematikából szeretnék felkészülni rá.

Emellett még nagyon érdekel a kémia is, mivel a kutatói rész jobban érdekel, azonban az egyetemen ez nem követelmény, viszont értékelik.

Szerintetek hogyan készüljek fel? Most Budapesten élek,így heti 3, maximum 4 napot fogok dolgozni 10 órában. Valamint jelentkezek Magisteres tanfolyamra is, mivel sok jót hallottam róla.:)


Az egyik tervem az lenne, hogy most készülök fel erre a három tantárgyra.


A másik pedig, hogy ebben az évben biológiára és matematikára készülök fel, a következő évben pedig kémiára.:)



Ti mennyit készültetek a kémiára és biológiára napi és heti átlagban?:)


Előre is köszönöm a segítséget!:3



2022. okt. 7. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Matekból tudok véleményt alkotni : ha rendszeresíted a gyakorlást, akkor ennek semmi akadálya nincsen. Nem egy héten egyszer 6 órát, hanem minden nap egy kicsit. Simán behozod a lemaradást / elfelejtett dolgokat.


Matekból is jelentkeztél a Magisterhez?

2022. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy kicsit lekéstem a határidőt, mivel nem tudom, hogy hogyan lenne a legjobb. Emiatt még csak most fogok jelentkezni matekból.:DD

A matematikával kapcsolatosan még az lenne a kérdésem, hogy érdemes lenne emelt felkészítőre jelentkezni, mellette pedig felzárkózni szorgalomból vagy inkább középszintűre jelentkezni és erős alappal jövőre megcsinálni az emelt szintet belőle.

2022. okt. 7. 14:12
 3/3 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, ha el kezdesz időben készülni.
2022. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!