Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SE-ETK hang beszéd és nyeléste...

SE-ETK hang beszéd és nyelésterapeuta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre erettsegizek, egészségügyben szeretnék dolgozni majd, viszont nem akarok se nővér se ilyenek lenni, orvosi esélytelen sajnos mert kémiát már nem tanulok csak bioszt. Biosz és német fakton vagyok, meg kettannyelvu német suliba járok, van bár belőle nyelvvizsgam de most csinálok majd egy emeltet, illetve matekbol és toribol németül fogok érettségizni és így lesz egy C1em belőle, bioszbol májusban tervezek emeltezni. Illetve angolbol is most megyek majd felsőfokúra.

Gyógytornászatin és ezen a szakon gondolkodtam viszont gyogytornaszatira nagyon sok pont kell, nem tudom meglenne e mert elég nehéz lesz azért az emelt biosz is és ha elrontom az szívás, viszont ide csak 280 pont kell, meg egy viszonylag új szak is, beztem hogy első héten már van klinikai gyakorlat ami nekem tetszik, illetve hogy jók az elhelyezkedesi lehetőségek mert hianyszakma és jó a fizetés is. Mit gondoltok, megerne?



2022. okt. 8. 11:29
 1/2 anonim válasza:

Szia, a hang-, beszéd- és nyelésterapeutára írod, hogy jó a fizetés? lol

Ezt nem tudom hol hallottad, de közel sem igaz.

Üdv: negyedéves HBNyT hallgató :)

2022. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Irtam privatot
2022. dec. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!