Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eszterházy Károly Egyetem...

Eszterházy Károly Egyetem távoktatás?

Figyelt kérdés
Itt találtam olyan szakot ami érdekel, viszont arról nem találtam információt, hogy milyen gyakran kell bejárni. Külföldön élek, így fontos lenne tudni, hogyan is működik. Aki esetleg itt ill. így tanul, tudna segíteni?
2022. okt. 9. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Felvin én ezt találtam:


"Távoktatás munkarendű képzésben a konzultációk gyakorisága: minden félév elején háromnapos konzultáción ismertetik az oktatók a félévi tárgyak követelményeit és a tananyag felépítését. Bizonyos tárgyak igényelhetik félév közben is a személyes jelenlétet. A szak elvégzése alapvetően minimális jelenlétet igényel. A vizsgákon személyesen kell megjelenni."

2022. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!