Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első félévkor egyetem vàltás?

Első félévkor egyetem vàltás?

Figyelt kérdés
Első féléves gépészmérnöki hallgató vagyok és szeretnék elmenni másik egyetemre de ugyanerre a szakra. Keresztfélév ugy láttam hogy nem indul sehol alapképzés műszakiból. És tényleg nem szeretném megvárni az évvégét hanem hamarabb szeretnék menni. Valaki tudna ebben segiteni mit is tehetnék?

2022. okt. 17. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitalálom: BME -> ÓE? 🤔
2022. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni, hogy az átvevő egyetem milyen feltételekkel vesz át. Ez benne van a TVSZ-ben. Ha nincs akadálya, akkor egy kérelmet kell benyújtani az átvételhez. Azt el fogják bírálni és ha átvesznek a kreditjeidet elismerteted.
2022. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Mi lesz veled a második évtől? Az első nagyon light mindenhol...
2022. okt. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!