Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 'Alkalmazott közgazdaságtan...

'Alkalmazott közgazdaságtan és pénzügy' mesterképzést megéri megcsinálni?

Figyelt kérdés

Könnyű lenne elhelyezkedni ezzel a diplomával, van értéke?

Ilyen tantárgyaink lennének, hogy Capital Market Theory, Firm Theory and Corporate Governance, International Finance meg az alapok és sok más. Nyilván nyugati egyetemen csinálnám.

Mennyire jó munkalehetőség ügyében? Valamint sok hasznos dolgot tanulnék amit később a saját vállalkozásomnál is feltudnám használni a tanult, alkalmazott dolgokat?

Többet ér mint mondjuk egy sima International Business diploma, vagy egy vezetés és szervezés?



2022. okt. 18. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Hol van ilyen mesterszak? A Sapientián?


Igen, ez egy nagyon jó tematika, a nem matekos mesterszakok között ez a legjobb, amit láttam. Jobb mint a vezszerv sokkal.


Az egyetlen, hogy nem tudom az egyetem melyik és milyen, mert az is számít.

2022. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Copenhagen Business School a neve, jelenleg odajárok alapszakra, és akkor már odamennék mesterképzésre, mert tetszik az oktatás, meg jogosult is vagyok mesterképzésre, a QS leghíresebb nemzetközi rangsoroló újság szerint is a világon hetedik legjobb egyetem gazdasági mesterszakok tekintetében, szóval jó suli, meg ezzel én is egyetértek. Meg ha tényleg ebbe jobb lehetőség van mint mondjuk egy nemzetközi gazdálkodás diploma nyújt, akkor megérné választani
2022. okt. 18. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja értem. Nem tudok elképzelni jelenleg ennél ütősebb gazdasági mesterképzést. Totál KO minden vonalon.
2022. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb mint bármilyen business administration, nemzetközi garázdálkodás, marketing, számvitel, vezetés szervezés stb. Mindennél jobb mint amit eddig hallottam (leszámítva a matematikus közgazdász, alkalmazott matematikus, statisztikus, data science stb. mesterszakokat, de az egy másik szakma).
2022. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!