Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legalibibb tárgy,...

Melyik a legalibibb tárgy, amit fel tudok venni szabválnak ELTE-n, minél több kredittel? Olvasd végig légyszi!

Figyelt kérdés
Ebben a félévben az Ókori egyiptom filmen-t vettem fel, hogy dobjon egy kicsit az átlagomon. A tavaszi félévben is szeretnék valamit, mert szükségem van az ösztöndíjra, hogy ki tudjam fizetni a nyelvóráimat. (Egy nyelvfejlesztést szintén felvettem szabválnak, következőnek is fel fogom, de mellé szeretnék választani még valamit, ami hasonlóan érdekes és könnyű mint az egyiptom.)

2022. okt. 25. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Szexpszichológia Hevesi Krisztinával, Kutatásban való részvétel
2022. okt. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az „ókori Egyiptom filmen” tök jól hangzik. Ki tartja? Irsay?
2022. okt. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Bács Tamás
2022. okt. 26. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sportok VTN kódok alatt, vannak pszichós tárgyak VKN alatt, van pszichológiai kísérletekben való részvétel (itt csak kérdőíveket kell kitölteni és abból jön össze a félév végi jegy), ISSZK alatt is van sok könnyen elvégezhető szabvál (több tömbösített is, ami 2-3 nap összesen és egy potya ötös).
2022. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Esetleg olyanról tudtok, ami online van?
2022. okt. 27. 09:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem, 4-es vagyok.
2022. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért köszi!
2022. okt. 27. 13:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pszichologiai kiserletben valo reszvetel potya kapsz pr emailt hogy toltsd ki a tesztet, illetve a TATK-n van kulturalis antropologia 1-2 , 2012 ugyanaz a kerdessor a vizsgan meg a kerdesek sincsenek felcserelve, igen a tanar is tisztaban van vele hogy mindenki 3 perc alatt kitolti a dolgozatot 😂


Esetleg ha meg van a TATK-n az erzekenyitotrening azt is felvehetned potyaotosnek (nalunk ez tombositett ora volt 3x volt megtartva ahol az Amnesty International bejott, megmutogattak par videot, majd kellett irni egy kb fel oldalas esszet, hogy melyik tema volt a 3 kozul ami a legjobban megfogott)

2022. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, én most fogok decemberben dolgozatot írni kulturális antropológiából, ha megvan neked a megoldás és elküldöd, azt nagyon megköszönném.
2022. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha Prónai tartja, akkor ő konkrétan elmondja órán, mik lesznek a kérdések. Legalábbis nekünk a PPK-n lediktálta őket pár éve. :D (Elküldeni sajnos nem tudom, mert nekem már nincsenek meg, de nagyon egyszerűek voltak, arra emlékszem.) Ennek ellenére szerintem egy tök érdekes óra volt, én kifejezettten élveztem bejárni rá, pedig valamikor estefelé volt megtartva.
2022. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!