Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni egy kisgyerme...

Megéri elvégezni egy kisgyermeknevelő képzést?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik vagy ilyen munkakörben dolgoznak, vagy bölcsődei gondozónőnek tanulnak (kisgyermeknevelő-gondozó). Megéri elvégezni a sulit? Mert nem sok álláshirdetést látok, max Pesten. Szerintetek pár év múlva jobban el lehet helyezkedni vele?

2022. okt. 26. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Sosem tudhatod. Akár magán gyerekgondozóként is dolgozhatsz. Végezd el, ha alkalmas vagy rá és szereted.
2022. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már van pedagógiai területen diplomám, egyszer bölcsődébn szeretnék dolgozni, de ahhoz meg kell egy szakirányú végzettség is. Viszont még egy BA diplomát nem akarok, ezért gondoltam a foszk-ra. Az egyetlen, ami miatt gondolkodom rajta, hogy eléggé telítettnek tűnik ez a terület, alig van álláshirdetés.
2022. okt. 26. 18:15
 3/9 anonim válasza:
100%
Én elvégeztem a kisgyermnevelőit sikersen, ráadásul nagyon jó eredménnyel. Sajnos már több mint 1 éve probálok állás találni,de nem sikerül ( Békés megyében élek). Nagyon -nagyon szívesen csinálnám ezt,mert ez az álom szakma, hivatás számomra,de sajnos nem sikerült. Pedig a békés megyei bölcsődék közül az összesbe beküldtem az önéletrajzomat, de semmi. Tapasztalataim szerint nagyon nehéz elhelyezkedni benne, kell hozzá ismertséget. :(
2022. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig rengeteg állás van, sokan elhagyják a pályàt..Én kisgyermeknevelőként dolgozok,ha ùjrakezdenèm nem tanulnák ennek. Imádom a gyerekeket,de baromi nehèz szakma. Leterhelés, fizetésből egyedülállò nem él meg.

2022. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hsz-eket.

Kedves negyedik válaszadó! Te hol laksz? Állás szempontjából kérdezem.

2022. nov. 6. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Budapest
2022. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kisgyermeknevelonek tanultam, májusban vizsgáztam le, nagyon jó eredményekkel ( 2 éves képzés volt). Imádtam minden pillanatát, nagyon szeretnek elhelyezkedni benne, de azóta sem sikerült. már nagyon sok helyre beadtam a jelentkezesemet de hiába.. eddig egyszer sikerült el jutnom egy személyes meghallgatásra, ahol szinte biztos volt hogy engem választanak, de közben találtak egy tapasztaltabbat helyettem.. igazából reménykedem abban hogy hamarosan megint lesz nyílt pozíció és sikerül álmom munkája. Jelenleg a szakmátol messze álló területen dolgozom és egyáltalán nem is szeretem, a napokat-heteket szamolgatom hogy mikor történik már végre valami. Tehát csak akkor végezd el ezt a szakmát, ha tényleg ebben szeretnél elhelyezkedni. Nyilván függ attól is hogy helyileg hol vagy.

2023. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es melyik vàrosban keresel munkàt ?
2023. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar megyében , de sajnos semmi.
2023. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!