Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások Bsc vagy...

Emberi erőforrások Bsc vagy Junior Frontend szakképzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis background info: Egyenlőre érettségim és C1es angol nyelvvizsgám van, kissé bizonytalan vagyok a továbbtanulás és karrierépítés kapcsán.. elveszettnek érzem magam, de ez a két szakma ami felkelti az érdeklődésem..)

A fent említett két szakma iránt érdeklődnék, hogy szerintetek melyiket lenne érdemes elkezdeni? Proginfó és társai bsc nem érdekel mielőtt ezt ajánlaná valaki, csak a webfejlesztés érdekel kifejezetten (erre pedig külön egyetemi képzés nincs itthon sajnos, csak az új szakmai képzések keretei között lehet tanulni).

Későbbiekben külföldi munkavállalás is szóba jöhet, nem feltétlen itthon szeretnék elhelyezkedni velük, de jó lenne 1-2 év tapasztalatot még itthon szerezni.

Esetleg érdemes belevágjak a webfejlesztésbe és utána HRbe? Vagy fordítva? Amennyiben Csak az egyiket, miért?

Előre is köszönök minden értelmes választ, tanácsot…



2022. okt. 30. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Emberi Erőforrások Bsc
Webfejlesztés
Mindkettő
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Az 'egyenlőre' és az angol C1 nem ütik egymást? :)

Mi a gondod a PTI BSc-vel? Több értelme lenne, mint a HR-nek.

2022. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
#1 magyarból nincs meg neki a C1
2022. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, hogy elírtam egy szót.. tragédia
2022. okt. 30. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy az nem elírás volt. :)
2022. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs a PTI Bsc-vel, csak szimplán annyira nem érdekel ez a téma, hogy 3 évet szenvedjek vele az egyetemen.. ahogy említettem csak kifejezetten a webfejlesztés érdekel az IT részből..
2022. okt. 30. 15:48
 6/8 A kérdező kommentje:

És? Semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy egy másik nyelvből milyen szinten vagyok..

Bocsi te biztos minden téren tökéletes vagy 😉

2022. okt. 30. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Végül is, a webes frontend-ben elkókányolhatsz igazi infós képzés nélkül is.

Már hogyne lenne összefüggés?

Most hiába akarsz személyeskedni és úgy aláásni a mondandóm. Attól a te helyzeted nem lesz jobb.

2022. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el HR-re, aztán mellette szabadidőben megtanulhatod a webet, összedobsz pár oldalt és lesz referenciád is.

Aztán esetleg elmehetsz IT céghez interjúztatni.

Bár akkor már érdemes lenne jobban belemerülni.

Nekem van ilyen nő ismerősöm, aztán végül belevágott a PTI-be is, mert ha már benne vagy, nem olyan vészes.

Inkább a matek, ami nehéz.

2022. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!