Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mezogazdasagi technikusi utan...

Mezogazdasagi technikusi utan merre mehetnek tovabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tanacstalan vagyok. El kellen dontenem, hogy mi is szeretnek lenni. Sokaig allatorvos szerettem volna lenni, de ez az utobbi 2-3 evbe nem fordult meg a fejembe, viszont most megint elgondolkoztam rajta.. Egy nem tul nivos iskolaba gondoltam, h megyek, de igy mar nem tudom, mivel akkor itthon egyedul rengeteget kell tanuljak, h felvegyenek allatorvosira. Bar ezzel szerintem nem lenne problema, mivel a biosz es a kemia nagyon erdekel. Ha mezogazdasagi technikusnak megyek, es utana nem az allatorvosi mellett dontok, hova mehetnek tovabb? Milyen egyetemre? Vagy esetleg(mivel imadok a kutyakkal foglalkozni) meg a technikum utan el tudok vegezni valami kutya kikepzos tanfolyamot?

2022. nov. 6. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg mezőgazdasági mérnök vagy állattenyésztő mérnök, ha az állatorvosi nem jön össze? De ezekkel szerintem nem olyan jók az elhelyezkedési esélyek, és közel sem lehet annyit keresni velük, mint állatorvosként.
2023. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Haat igen, ez jogos, viszont engem nagyon vonzanak a gepek is, es a novenytermesztes. Ha minden osszejon, elmegyek mg mernoknek(ha az allatorvosi nem jon ossze) es utana elmenyek valami ceghez gepkezelonek vagy allatgondozonak, a kornyeken eleg jol keresnek a pilotak:D
2023. ápr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!