Kit keressek az ELTE TTK HÖK-on, ha segítségre van szükségem a tanulásban?

Figyelt kérdés
Egy tanár mondta, hogy ők biztos tudnak ajánlani valakit, aki segít egy-két tantárgyban, amit nem értek. Kit keressek ebben az ügyben?

2022. nov. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nem a feladatuk. Keress magántanárt.
2022. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

1-es:

Amennyiben valamilyen hátrányos helyzettel küzd az illető úgy felajánlanak melléje egy segítőt, úgyhogy nem kérdez hülyeséget a kérdező. Kár volt lebasznod úgy, hogy nem ismered az ELTE fogyatékosügyi koordinátor munkásságát.


Kérdező: ahhoz a tanárhoz fordulj először aki ezt az információt mondta neked.

2022. nov. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
2. A kérdésből nem derülnek ki ilyen okok, szerintem csak nem megy az egytem, azon meg a hök sem segít/máson sem. Nem volt leszólva, úgyhogy moderáld magad.
2022. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

ELTE-s vagyok, ha fogyatékkal él a hallgató, ha nem, van lehetőség segítséget kérni tanulásban minden hallgatónak. Ha TTK-s vagy, akkor biztosan van mentorod, hozzá kell fordulni, ő tud ajánlani valakit (de alapvetően maguk a mentorok is segíthetnek a tárgyakból). Bölcsészeten körlevelet kaptunk az egyik adjunktustól, hogy külön van felzárkoztató szakkör az egyik tantárgyból, így biztos vagyok benne, hogy tanárokhoz is tudsz fordulni ebben az ügyben.

Az ELTE-n nagyon segítőkész mindenki, szerintem bárkit kérdezel, a rendelkezésedre fog állni. :)

2022. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!