Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolát szeretnék váltani, ez...

Iskolát szeretnék váltani, ez lehetséges így évközben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 11.es vagyok Székesfehérvárra járok egy szakközépsuliba, kereskedelem szakra. A sok piszkálódás, és a suli nem tetszése miatt szeretnék iskolát váltani, lehetőleg ugyanezen a szakon, vagy ha van esély rá akkor egy teljesen másik szakra mennék. Lehetséges iskolát váltani? Sokat hiányoztam a suliból betegség és egyéb orvosi vizsgálatok miatt. Kevés jegyem van azthistem 11-12 így november “első hetében”. Hogyan működik ez, mik zajlanak ilyenkor, és miket kell csinálnom, hogy át tudjak menni egy teljesen másik iskolába?

2022. nov. 8. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom teljesen új szakra csak úgy mehetsz, ha 9.-ben kezdnél elölről.


És tudtommal csak egy kereskedelmi szakos iskola van Székesfehérváron (javíts ki ha tévedek), szóval maradnak a gimik, ahova nem hinném, hogy szakközépből átvennének, de biztos van valamilyen felvételi eljárás.

2022. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


Kinézel egy középiskolát, és megkérdezed, átvesznek-e, ha igen, milyen feltétlekkel.

2022. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezek nagy segitsegek nekem. <33
2022. nov. 8. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne pont gimit nézzél ki, egy másik szakiskolát.
2022. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oda könnyebben átvennének.
2022. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!