Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék fennmaradni egész...

Hogy tudnék fennmaradni egész éjjel úgy, hogy nem alszok el?

Figyelt kérdés
Néha éjjel szeretnék tanulni de nem megy mert elalszok próbáltam már 2 adag energiaüccsivel meg ilyen hülyeségekkel de nem maradok fenn. Valakinek valami bevált módszere?
2010. szept. 28. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne ülve/fekve tanulj, hanem sétálgass pl. De miért nem jó neked nappal tanulni?:D
2010. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
42%

éjjel tanulni??

Éjjel aludni kell nem tanulni.Inkább próbálj meg korán reggel felkelni és úgy tanulni vagy délután de semmi képen se éjjel!!

2010. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem éjjel ment legjobban a tanulás az egyetemen. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindig éjjel voltam ébren és nappal aludtam. Csak a zárthelyik előtt és vizsgaidőszakban volt ez így, de akkor sem folyamatosan, hanem az utolsó hajrában. Azalatt a pár éjszaka alatt nagyon gyorsan tudtam haladni tananyaggal. Az én módszerem a kóla és az étcsoki volt.
2010. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem gondoldo, hogy azért nem tudsz éjjel tanulni, mert az agyadnak pihenés kell, ezért kikapcsol? Egy tanárom középiskolás koromban ezt úgy magyarázta, hogy az agyunk olyan, mint a magnó: Egy idő után, ha nem pihenünk, akkor nem vesz fel, hanem töröl.


egy tanár

2010. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kicsijames ***** válasza:
100%

Magnézium tabletta esetleg hathat. Magne B6 vagy valami ilyesmi. Kérdezze kezelőorvosát, gyógyszerészét!

A patikusok biztosan hallottak már annál annál durvábbat, hogy "csókolom, mitől tudok tanulni egész este?"

2010. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kicsijames ***** válasza:
75%
sorry -annál, jah igen, azért van ez, mert nem vettem be a magnézium tablettámat... hol is van???...
2010. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
1 gramm speed, aztán nemcsak aznap éjjel, de még a rákövetkezőn sem fogsz elaludni...
2010. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

drogozni nem akarok :D

hát azért szeretek éjjel tanulni mert akkor nem foglal le semmi könnyebben megtanulok mindent de viszont mindig elalszok szóval tele vagyok egyesekkel :D

2010. szept. 29. 01:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Középiskolás vagy, vagyis kamasz,még növekszel, fejlődsz. A testednek, agyadnak sok alvásra van szüksége.Hiába kényszeríted, azt hiszed, hogy könnyebben tanulsz, aztán reggelre már nem is emlékszik rá az agyad. Egyszerűen nem veszi be, még azt is törli, amit régebben tudtál. Éjjel aludnod kell. Inkább kelj fel picit korábban,reggel olvasd el az anyagot.
2010. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
en is ejszaka tudtam jol tanulni. De en tipikus korai fekvö-korai kelö vagyok, ezert ugy csinaltam, hogy este rendesen lefeküdtem aludni, es beallitottam 2-re az ebresztöorat, es onnantol tanultam. Igy aludtam elötte par orat, de megis ejszaka tanultam. Mondjuk a nagyobb megmerettetesek elötti ejszaka mar egyaltalan nem szoktam aludni, es 20 perc alatt tanulok egy tetelt :) :) De nekem ez az ejszakai keles nagyon bevalt.
2010. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!