Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiából és németből...

Biológiából és németből szeretnék emeltezni, mit tudnék ezekkel tanulni, hova tudnék menni továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a pszichologian, viszont rengeteg ember elbizonytalanitott azzal, hogy rengeteg pszichologus van, keveset is keres.
2022. nov. 11. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem keres keveset, legalábbis még nincs akkora konkurencia a szakmában, hogy 10 000.-/alkalom alatt találjon egyik ismerősöm pszichológust. :)

Amilyen szakokra még tudsz menni például, az az egészségügyi szervező, humánkineziológus, reakciószervező-egészségfejlesztő (ezek mind a Semmelweis egyetemen), gyógypedagógus, andragógus (felnőttek fejlesztésével foglalkozik) (ezek az ELTE-n vannak), és hasonlók.

Szerintem egyébként a gyógypedagógia stabil munkalehetőséget ad, sok irányba tudsz szakosodni, tudsz magánalkalmakat vállalni ami extra bevétel, ráadásul olyan munkád lenne, amiben másokon segítesz, és az mindig ad majd egy motivíciót, de ez persze csak személyes vélemény. :)

2022. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!