Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosz érettségire...

Emelt biosz érettségire hogyan érdemes készülni?

Figyelt kérdés
Tavasszal emeltezek 😖

2022. nov. 13. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy érettségire felkészítő cégnél dolgozom, a bioszos kollégám a Mozaikos könyveket ajánlja, de itt sem lesz benne minden, amit kérdezhetnek.

A kívánt százaléktól, az eddigi alaptudástól függően pedig minél hamarabb.


Jársz fakultációra? Milyen nehézségű a fakt, ha igen?

2022. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem járok faktra, már korábban leérettségiztem, most különtanárral tanulok.
2022. nov. 15. 06:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csinálom, hogy a bioszféra oldalt veszem alapnak, és megtanulok napi 15 oldalt (mivel 1000 feletti az oldalszám) Mellé pedig megvettem a Mozaik 10-11-12 és hozzáolvasom mindig mikor végeztem 1-1 fejezettel a bioszférán.. 100 oldalanként pedig beiktatok köztes ismétlő napokat is😄

Majd ha ezzel végzek kb február végén , akkor jöhetnek az emeltek.. Én minden másnap tervezek megoldani egyben egy emelt érettségit az előbbi évekből 2022től visszafele haladva..Mellette pedig ahogy időm engedi ezerrel ismételtek majd..Nagyjából ennyi.


De te írtad,hogy van tanárod.. Ő nem állított fel egy stratégiát, hogy mit mikor és miből tanulj ?:D

2022. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!