Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne Magántanárt...

Érdemes lenne Magántanárt keresni? Emelt szintű érettségire 2 év alatt fel tudok készülni esti gimnáziumban? ( A cél Egyetem )

Figyelt kérdés

#egyetem #éretségi 2 év alatt
2016. aug. 25. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, az esti gimik közép szintre készítenek. Elég alacsonyak az óraszámok emelthez. De nézd meg az iskola pedagógiai programját, abban benne kell lennie.

Szóval, valószínűleg szükség lesz magántanárra.

2016. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tehát egyetemre van esély ? Mire érdemes figyelnem a következő 2

éven ? Mikor forduljak magántanárhoz ? Az elején ?


Előre hozott érettségi jó terv lehet az emelt eléréséhez ?

2016. aug. 25. 23:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Hosszú lesz nekünk az a pár év, míg meglesz a jogi diplomád...

Akkor mész magántanárhoz, amikor akarsz. De ha emelt törihez kell, akkor jogon kb mindenből korrep kell majd.

2016. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen tárgy? Már nem sokból lehet előrehozottat tenni. De ezt nem tartom jó ötletnek, mert azzal csak kevesebb idő jutna a készülésre. De igen, én már az elején keresnék magántanárt. Az sem biztos,h rögtön az első beválik, meg a 2 év amúgyis rövid idő. Persze függ attól is,h van e vmi alapod az adott tárgyból.

De van esély egyetemre. A suliban is jól kell teljesíteni, és az emeltre is készülni. A szakmád lesz a választott tárgy az érettségin?

2016. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó, jogra készül, esti gimibe megy.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2016. aug. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én esti gimiben tanultam és magam kellett nekiüljek az anyagoknak; nem volt pénzem magántanárra


angol és magyar emeltet tettem és most kezdek anglisztikán ősszel úgyhogy egyáltalán nem lehetetlen

2016. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, felkerestem egy magántanárt aki hajlandó velem tanulni. Hogy értve hogy az érettségin az lesz a szakmám ? Tehát csak egy emelt érettségi vizsgát szeretnék tenni, amivel majd tovább tudok menni egyetemre " ha persze sikerül " . Egy hasonló esetben lévő Jogász-t, vagy már tanuló Jogász esetleg fel vehetné velem a kapcsolatot privát üzenetben .
2016. aug. 26. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is esti gimin végeztem és szeptembertől egyetemre járok. Sok sikert! :)
2016. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló !


Votl szükséged magán órákra? Tankönyvekre ? Emelt érettségid volt valamiből ?

2016. aug. 27. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt magánórám és rengeteg érettségire felkészítő könyvet vettem (felét fel sem használtam, de azért volt hasznos..)

Társadalomismeretből emelteztem.

2016. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!