Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szorgalmi időszakban mennyi...

Szorgalmi időszakban mennyi zh, beadandó, egyéb feladat van nálatok az egyetemen? Milyen szakra jártok? Hány tárgyatok van?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegeden vagyok végzős anglisztikás. Nálunk elég változó, mert 2-3. évben már sok a kötelezően választható, amik nincsenek félévhez kötve, a legkevesebb órám egy félévben 7 volt, a legtöbb pedig 14. A zh-k és a beadandók száma persze órától függ, de a legtöbb gyakorlaton kettő zh volt + minden héten vagy minden második héten egy kisebb teszt, emellett hetente házi. Olyan is volt, ahol csak egy zh volt, de kellet prezentáció és beadandó is, általában ezeket voltak különböző kombinációkban.
2022. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Földrajz-történelem. Egyetemet nem írok inkább. De minden héten zh-t írunk az egyik tárgyból, plusz rengeteg beadandó, prezentáció, s még a rengeteg vizsga anyaga. Komolyan, most jövök rá, miért is van tanárhiány, de ez mellékes. Én is ott fogom hagyni a fenébe. A gazdasági szakos ismerőseim lazán elvannak szorgalmi időszakban, én meg szeptember óta szívok.
2022. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!