Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valóban pedofil az, aki fiú...

Valóban pedofil az, aki fiú létére tanító szeretne lenni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, egy nagyon szép hivatásnak gondolom, a tanári szakokhoz viszont úgy érzem, hogy kevés vagyok, meg ez lehet, s vállalom, hogy az én véleményem, de olyan személytelennek érzem, mert a törit, biológiát otthon is meg lehet tanulni, míg az írást, olvasást nem igazán, így jött az ötlet, hogy inkább tanítónak mennék. Azért is gondolom szép hivatásnak, mert én indítanám el gyerekek sokaságát a hivatásuk útján, s jól eső érzéssel töltene el, ha látnám, hogy évtizedek múltán úgy emlékeznének vissza rám, hogy XY tanító bácsinak köszönhetem, hogy orvos, mérnök, autószerelő lettem. De sokak szerint egy őrült vagyok, eléggé pedofil ötlet. Most tényleg az lenne? Eléggé elszomorítanak ezek a megjegyzések.
2022. nov. 19. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Értsél mellette valami más mesterséghez, szakmához, idegen nyelvhez, amivel másodállásban kereshetsz plusz 100-200 ezret és akkor biztos, hogy rendesen megélsz.
2022. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10. Én a legjobban az alsót szerettem, lendületes, élvezhető évek voltak. A felső tagozat, gimi, egyenesen egy horror volt.
2022. nov. 20. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!