Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyengébb infóra mennyire...

Gyengébb infóra mennyire vennének fel ilyen eredményekkel?

Figyelt kérdés

Középfokú: matek -80 pont, Töri 70 pont, van egy emelt angolom 91% szóval kaptam elviekben hozzá egy középfokú nyelv vizsgát.


a tanulmányi eredményeim is elég gyengék (5 éve jártam ki a sulit, akkor még más terveim voltak sajnos szóval elrontottam.)


Gazdinfón gondolkoztam leginkább, valami kevésbé hírneves iskolánál, levelező/esti/távoktatás mert sajnos már muszáj dolgoznom. Programozni már most is tudok valamennyire ezt tudnám fejleszteni közben is (nem ebben dolgozom)


Van értelme egyáltalán bepróbálni ilyen eredményekkel, vagy újra kéne írnom valamit?


Köszi,


2022. nov. 30. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem látom az informatika érettségi eredményét.


Amiket leírtál teljesen irreleváns eredmények (még a matematika számít egy kicsit, de főiskolán más lesz).

2022. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezért írtam a gazdinfót mert nem tettem le az infó érettségit,


gazinfóra meg kapsz többlet pontot az angol miatt, infó helyett meg elfogadják a törit


Köszi,

2022. nov. 30. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, megint változott volna? Akkor persze mindegy.


Egyébként a GDF-en el tudod végezni munka mellett, nem rossz az.

2022. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!