Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel fogom tudni venni negyedik...

Fel fogom tudni venni negyedik félévben a geometria 2. tárgyat, ha harmadik félévben nem teljesítettem a geometria 1-et?

Figyelt kérdés

Nem sikerült a trigonometria és koordinátageometria elsőféléves tárgyam (betegség miatt nem tudtam órán megtartani a 45 perces előadást, pótlási lehetőséget nem kaptam, enélkül meg nincs teljesítve a tárgy, tehát nem a 95%-ban középiskolai matektudást igénylő tárgyba tört bele a bicskám, még mielőtt... :D), ami a mintaterv szerint előfeltétele a geometria 1-nek. Tehát, kivéve, ha valami isteni csoda folytán véletlenül indul második félévben ez a tárgy, ami most nem lett meg, és teljesítem, én nem fogom tudni felvenni harmadik félévben a geometria 1-et. Viszont negyedik félévben van geometria 2, de a mintatervben a táblázatban az előfeltételnél nincs ott a geometria 1, csak a lineáris algebra, az meg úgy néz ki, hogy tudom teljesíteni ebben a félévben.

Ez alapján úgy tűnik, hogy fel tudom venni a 2-t, ha nincs meg az 1, de ez elég nonszensznek tűnik. Mit gondoltok?


2022. dec. 12. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

"de a mintatervben a táblázatban az előfeltételnél nincs ott a geometria 1"

. Ez alapján mi mégis mit tudnánk ehhez hozzáfűzni?

2022. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Passz, hátha van valakinek hasonló tapasztalata, hogy xy 2-t sikerült felvennie, közben meg az 1 nincs meg. :D
2022. dec. 12. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, de még azt sem írod, hova, milyen szakra jársz...
2022. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg írni a tanárnak vagy valakinek ezügyben. Nálunk simán engedik hogy felvegyél olyan tárgyakat, amihez nincs meg az elökövetelményed.
2022. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Debreceni Egyetem, osztatlan tanári, az egyik szakom matek (a másik nem releváns a kérdésben)
2022. dec. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!