Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnàtok ilyen konkrét munkát...

Tudnàtok ilyen konkrét munkát ajánlani?

Figyelt kérdés

Amihez elég egy telefon vagy laptop és bàrhonnan végezhetem?

Meg persze nem kell hozzà több éves egyetem szóval a programozás kilőve, matekból sem vagyok jó, de valamilyen más ágazata, amit esetleg egy tanfolyamon, online megtanulhatok az jöhet.

Jelenleg a párommal kamionozunk, sokat vagyok úton ami egy ideig megfelel mert több pénzt gyűjtünk viszonylag nem hosszú idő alatt.

De màr gondolkozom, hogy mivel tudnám ezt kiegészíteni illetve mit dolgozhatnék majd akár otthonról is, akár itt amikor épp nem vezetek és van pàr óràm.

Anyanyelvi szinten beszélek ugye magyarul és romànul C2-es szinten, angolul B2 . Kreatívnak tartom magam ès szeretek diszitgetni, rajzolni.

Nem tudom pontosan hogy milyen munkakörök vannak, amiben gondolkozhatok, ezért gondoltam itt hátha hallok olYat ami megfog és jó lenne nekem. Előre is köszönöm ha irtok pàr ötletet, konkrét oldalt /külföldit is ahol tanulhatok vagy jelentkezhetek munkára.

25n


2022. dec. 13. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újságírás, blogolás, influencerkedés, szerintem ezek elég kreatív munkák amennyiben ilyen területen akarsz elhelyezkedni.
2022. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az influenszerkedéshez nem vagyok elég bàtor, extrovertàlt szemèlyisèg és nem szeretek szerepelni, pedig tényleg kreatív munka.

Olyasmire is gondoltam h pl fix szövegek, cikkek lefordítása ? De ezekhez nem tudom hol lehetne jelentkezni. Illetve logók, vagy weboldalaknàl szerkesztés csak nem tudom hol kellene elindulni.

2022. dec. 13. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordítóként is el lehet helyezkedni bár ahhoz általában kérnek valamilyen felsőoktatási papírt, bár lehet hogy a román nyelvismereteddel felvennének bárhova anélkül is. Logók szerkesztéséhez PhotoShopot, Illustratort használnak általában, de ezeket ingyenes szoftverekkel is ki lehet váltani, amik hasonló képességekkel bírnak és az áttérés se lesz vészes hogyha utána fizetni is tudsz a programokért. Weboldalszerkesztéshez is vannak kész oldalak amik ezzel foglalkoznak. Érdemes a WordPress-be jobban beleásni magadat és ha nem riadsz el egy kis kódolástól, akkor akár html, css és javascript nyelveken is fejlesztheted a tudásod, amik elég hamar megtanulható nyelvek és a weboldalkészítés alapkövei.
2022. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Van az a munka, amihez elég csak egy telefon/laptop, csak ahhoz meg gusztusod nem lenne.
2022. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!