Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 90% fölötti kozep angol+B2...

90% fölötti kozep angol+B2 nyelvvizsga, vagy 70% körüli emelt angollal járok jobban?

Figyelt kérdés

A nyelvvizsga ugye csak +28 pont, de az megvan. Az emelt angol hiába b2 szintnek van mondva nehezebb és komplexebb nala így nem vagyok benne biztos hogy menne 90%ra pl.

A szak ahova menni szeretnék oda nem kell emelt szintű érettségi és a pontjaim anélkül is meglennenek.

Szerintetek mivel járok jobban?



2022. dec. 13. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztos, hogy nem szeretnél a későbbiekben nyelvvizsgát, akkor válaszd azt, egyébként az emelt érettségire szavaznék, mivel az 1. sikeres nyelvvizsga árát visszaigényelheted. Tehát ha később szeretnél mondjuk felsőfokú nyelvvizsgát angolból, akkor ezt elhasználhatod.
2022. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van nyelvvizsgam:D
2022. dec. 15. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa, úgy értelmeztem, hogy még csak tervezed. Akkor ez esetben mindenképpen a középszintű érettségire szavazok:D
2022. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neem, már megvan májusban csináltam.

Koszi:)

2022. dec. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!