Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE kereskdelem és marketing...

BGE kereskdelem és marketing szakján mennyire nehéz a matematika?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban sajnos nagyon lusta vagyok és emiatt 2 es voltam 4 évig. Az az érzésem a matekkal,hogyha tanulnék menne viszont egyértelmű választ sehol sem találtam. Ami tudtam hogy kéne pl a statisztika megtanultam és jól megy, ezért érzem azt hogy a többit is megtudnám tanulni

2022. dec. 15. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A statisztika nem vészes, az analízistől kell jobban félni, ahhoz kellenének emeltes alapok, erős közép alapok. Kettes középiskolai matekkal szerintem nem teljesíthető.
2022. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy képzeld el hogy az analízisen, ami első féléves tárgy, integrálni, deriválni fogsz többek között. Egy erős emelt szintű tudás alap, erre sokan már ott ülve döbbennek rá, és rohannak fejvesztve matek tanárt kajtatni. Nem hiába szóró tárgy. De amúgy nem is az analízistől kell tartani hanem a ráépülő valszámtól xD Szerintem csinálj meg próbaképp emelt szintű matek feladatokat hátha menni fog
2022. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!