Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok esetleg segíteni?

No_Name3 kérdése:

Tudnátok esetleg segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy február 15-ig van a határidő, hogy leadjam a jelentkezésem valamilyen egyetemen. Én programozónak tanulok, pontosabban szoftverfejlesztőnek, és megszeretném kérdezni azoktól az emberektől akik már jártak egyetemen, hogy abba az egyetemen ahol voltatok ott van 0-dik év? Mert szeretnék ilyen egyetemi felkészítőt ami ott fog engem várni. Úgy tudom, hogy az 1-2 év alapozó és utána jön a szakosodás... Talán. Nyilván nem egy ELTE szintű egyetemre akarnák menni hanem olyan lazább egyetemre ahol van informatika és a legfontosabb egyetemi előkészítő.


Kérlek lássatok el a tanácsaitokkal és a segítségetekkel.



2022. dec. 17. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nincs 0. év.
2022. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor tévedtem... Nincsenek ilyen egyetemi felkészítők?
2022. dec. 17. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egyetemi felkészítők, de azok még a felvételi előtt vannak.
2022. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vannak egy éves képzések. Külföldön vannak előkészítők pl premaster (mesterre előkészítő alapszak után).

Itthon nem tudok ilyenről, pedig egyetemista vagyok.

2022. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

OMG! :)))


Szerintem ne menj egyetemre! Nem neked való.

2022. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5#5


Mondták már nekem, csak szeretném tudni a véleményedet, hogy miért, ha lehet.

2022. dec. 17. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire tájekozatlan vagy hogy a felvi.hu -t sem ismered, első szemesztert sem fogod abszolválni.


Milyen gimibe jársz?

2022. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a felvi.hu-t, csak ritkán tevékenykedek ott, úgy néz ki akkor több minden van ott mint hittem. Szakgimnáziumba járok, Szent-Györgyi Albert. Köszönöm az őszinte véleményedet, jobban oda fogok figyelni ezekre a dolgokra.
2022. dec. 17. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Annyira furcsa, és az európai keresztény minőségtől élesen elütő, hogy valaki udvariasan, szépen segítséget kér, erre egyesek fölényeskedő duda stílusban irkálnak neki. Még ha negatív a véleményed, azt is ki lehet fejteni kulturáltan...ha nem vagy egy kis pszichopata, másokat folyton lenyomni igyekvő zsarnok. Némelyek szerintem a billentyűzet megragadása előtt tartsanak alapos önvizsgálatot.
2022. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

"Én programozónak tanulok, pontosabban szoftverfejlesztőnek"


Na ezzel van a nagy baj, hogy "programozóként" annyi életösztön sem szorult beléd, hogy 2 kattintással rákeress a szakokkal kapcsolatos információkra. Szerinted programozáshoz mi a legfontosabb készség? A problémamegoldás mellett az hogy milyen gyorsan és hatékonyan tudod a számodra hasznos információt elérni és implementálni a fejlesztésed során...

2022. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!