Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító szakra egy eléggé...

Tanító szakra egy eléggé mély, dörmögő, gyakorlatilag soha ki nem próbált, éneklésre nem használt férfi énekhangját fel tudja készíteni egy átlagos magántanár egy (max. másfél) év alatt? Van erre még esély már nem éppen tizen-huszonéves korban?

Figyelt kérdés

Képesség alapúnak érzem az énektudást, ezért lehet nem minden férfiú képes elfogadható szinten elsajátítani egy ehhez (óvodapedagógus és tanító szakokhoz) szükséges alapot.


Függ ez valamitől, illetve tudható előre, hogy kinek hogy (milyen szintre felfejlesztve) sikerülhet egy-egy felkészülés?



2022. dec. 25. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdező hova valósi vagy? Lehet, hogy tudnék segíteni! Privátba válaszolj légyszi!
2022. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Privátba valamiért nem szeretek, ne haragudj, de egyébként Heves megye, ha ez így segítség.
2022. dec. 26. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tolna megyei vagyok, de ha szeretnéd akkor küldj egy felvételt ahol énekelsz egy egyszerű népdalt szívesen meghallgatom és leírom a véleményemet. (Ének-zene szakos vagyok)
2022. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy (részemről) itt (lehet) a baj, annyira nem tetszik a - talán túl - mély hangom, hogy nem is merem használni. Legfeljebb itthon, mikor senki nem hallja, annyira elégedetlen vagyok, szinte már szégyellem... Egy magántanárral szemben talán jobban meg mernék nyílni (hiszen muszáj), de ott is ismerve magamat nehezen. Nagyon köszönöm, hogy segíteni próbálnál! Értékelem, hidd el! De jobb lenne valakivel, aki csak úgymond ott van. Még ő előtte sem menne önbizalommal, bátran. De úgy érzem valamivel jobban merném megmutatni mit (nem) tudok.


HA elméletileg lehetséges lenne egy ilyen férfihangon segíteni egy-másfél év alatt egy minimum szintre eljutni. Emiatt ez a kiírás, hogy lehetséges-e bárkivel X év múlva biztosan eljutni az alkalmasságin megkövetelt szintig?

2022. dec. 26. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát azt meg mondani így hallás nélkül nem lehet. Hiszen ahhoz, hogy véleményt formáljak róla, kéne hallanom!

De mivel ismerem a gyakorlati követelményt a felvételin, ami a zenei részt illeti illetve a pedagógus hiányt, így azt tudom mondani, hogy lehet esélyed!


De ha meg gondolod magad és nincs otthon senki akkor vedd fel és küld el.


Egyébként mennyi idős vagy?

Mutáltál már?

2022. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

El kell menni egy alkalmasságira és ott kiderül. Nem feltétele, hogy jelentkezz.

Nem kell tökéletesnek lennie, ha fejleszthető, azt általában már elfogadják.

Ott csak te vagy és a tanár, aki dönt arról, hogy átmegy-e a szűrőn vagy sem.

Lehet tanácsot is kérni tőle, hogy 1 év múlva jobban menjen.

2022. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ötös: már a harmincas éveimet taposom jócskán.


Hatos: köszönöm, megfogadom, végül is akármi lesz az eredménye, a javaslat(a) is csak nekem kedvez!

2022. dec. 28. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem mersz énekelni, akkor a gyerekek elött, hogy fogsz?
2022. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az alkalmasságik mostanában lesznek.

Nálunk elég szigorú az ének, buknak is sorban, és amikor rákérdeztünk, hogy akkor az alkalmasságin miért nem esnek ki a szűrön, azt mondta a tanár, hogy mert akinél azt hallják, hogy fejleszthető, annak megadják az esélyt.

Szóval én azt mondom, hajrá!

Én is úgy jelentkeztem, hogy 20 évvel előtte tanultam utoljára éneket gimiben.

2022. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!