Lehetek így magántanuló?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy hívunk ide tanárokat, és csak engem tanítanak. A szüleimnek mondtam, de nem akarják, mert hogy "legyek közösségben is", csak hogy az iskolában szinte mindenki egy alulmaradt primitív csöves senki.


Jó tanuló vagyok, de semmi értelme sincs ott lennem így, hogy mindenki olyan amit leírtam.

(16/F)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 26. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Magán tanár nem fog kijárni hozzátok, ha csak nincs rá egy rakás pénzetek. Lehet kérvényezni, hogy magántanuló legyél, de meg is kell indokolni (Lehetőleg ne azzal, "hogy az iskolában szinte mindenki egy alulmaradt primitív csöves senki.") :D

Ha kiközösítés áldozata vagy, először próbáld meg egy másik iksolában hátha be tudsz illeszkedni, ha ez egyáltalán nem megy, akkor magadban akár szakember segítségével kell megkeresni az okát.

Én is jártam sok sok évvel ezelőtt hasonló cipőben.

Egyébként ha magántanuló leszel, megkapod a fél/egész éves anyagot, és vizsgaznod kell csak bejárni az iskolába. Tanár nélkül nem lehet az sem túl egyszerű, de ha mindenáron magántanuló akarsz lenni, a családvédelmiseknél, esetleg az osztályfőnöködnél érdeklődd meg. Ideig óráig el leszel otthon, de előbb utóbb dolgoznod fog kelleni és nem minden munka fog nyugdíjas korig biztosítani homeoffice-t

2022. dec. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ!


Tudnánk hívni tanárt, nem azzal van a gond;a probléma az, hogy a szüleim valamiért akarják, hogy közösségben legyek és barátkozzak az ottani emberekkel, ezért nem akartak eddig már az ötletről sem beszélni.


Nem vagyok kiközösítve, nem bántana engem senki, mert mindig én adok pénzt ha kérnek. Nem hangzik olyan jól, csak annyira nem érdekel már. Nem véletlenül mondtam primitív csöveseknek őket.


És vannak normális barátaim iskolán kívül, szóval nem is az, hogy senkivel se lennék jóba.


Jó tanuló vagyok, szóval nem hiszem, hogy problémám lenne a tanulással, főleg, ha még tanárt is hívunk.

2022. dec. 26. 05:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valts osztályt vagy iskolát
2022. dec. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sokan voltak ilyen helyzetben. 2 évet kell már csak kibírnod, aztán dolgozhatsz vagy egyetem.
2022. dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel az indokkal (tinihiszti) nem kapsz egyéni munkarendet. Javaslom menj esti suliba.
2022. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Előző vagyok. Az egyéni munkarendről az alábbi linken tájékozódhatsz:

[link]


Ha nem vagy tanköteles akkor mehetsz esti suliba.

2022. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Te az osztálytársaid miatt járnál iskolába?
2022. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Kérvényt kell írni. DE nem biztos, hogy megkapod.
2022. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
86%

"az iskolában szinte mindenki egy alulmaradt primitív csöves senki."

Csak te vagy helikopter, ugye? Látod, pontosan ezért kellene közösségbe járnod, nem pedig teljesen elmagányosítani magadat. Hogy lásd az EMBERT a másikban. Semmivel se rosszabb nálad, bármennyire szeretnéd si azt hinni. Lehet, hogy MÁS, de nem rosszabb.

2022. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még.


#7

Mivel mindent amit ott tanítanak meg tudnának tanítani nekem otthon is/meg tudnám tanulni igen. De ezt le is írtam, a szüleim a közösség miatt nem is akarnak erről beszélni.


#9

Már leírtam a 2. válaszban, hogy nem véletlenül írtam le így őket. És hogy vannak barátaim akik normálisak, nem "alulmaradt primitív csöves senkik".

2022. dec. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!