Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, ha szeretek...

Mit tanuljak, ha szeretek szervezni, irányítani, segíteni, tudást átadni?

Figyelt kérdés

Sok szakma vág úgymond a profilomba.

Amihez talán lenne elég pontom, de csak fizetősön, azok a gazdasági szakok (kermark, gazdmen, psz), műszaki menedzser, valamint a jogász képzés, de munkavédelem is érdekel akár. :)


Ezek közül viszont jelenleg abszolút nem tudom, hogy mi lenne a legjobb döntés, vagy ezeken kívül esetleg valami más…

Nyilván számít nekem a jó elhelyezkedési lehetőség, fizetés, de az is, hogy passzoljon a személyiségemhez. Legyen piacképes, mert többségért fizetnem kell.


A legjobban azok a munkáim tetszettek eddig, ahol embereket taníthattam be, felügyeltem mások munkáját, dokumentáltam stb. Szívesen dolgoznék multinál is, vagy kisebb cégeknél.


Tanári szakra nem megyek, mert alacsony a fizetés.


Van valami ötletetek?

Tudom, hogy az elvárásaim talán inkabb állás függők, semmint szakfüggők, de vajon melyik szakkal kerülhetek a legközelebb ezekhez az elvárásaimhoz?


2023. jan. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
HR?
2023. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Több olyan embert ismertem, aki szigorúan szűk értelemben vett szakmájában nem volt kiemelkedő, de jó szervező, jó organizátor volt, jól tudta mozgatni az embereket úgy, hogy az önmaga számára is sikeres és kifizetődő volt. Van pl. egy magyar rendező, aki már 90 körül van, sok mindennek volt már igazgatója, nem mondható korszakos tehetségnek ebben az értelemben, de mindig jól tudta az embereket használni, hagyta őket kibontakozni és a saját tehetségüket megmutatni, így aztán a siker részben rávetült őrá is.
2023. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kermark remek erre a célra, nagyon sokféle állást be lehet vele tölteni, és a felük kifejezetten ilyen szervezkedős. Én is dolgoztam vele ilyen szervezkedős állásban pár évig, jó volt, bár fárasztó.
2023. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!